Oznámení, pozvánky apod. Oznámení, pozvánky apod.

  Oznámení, pozvánky apod.: Tiskneme oznámení, pozvánky apod. v oblíbeném rozměru DL obálky, tedy 1/3 formátu A4. Zadní strana oznámení může být opatřena pohlednicovým formulářem pro posílání bez poštovní obálky.

Oznámení, pozvánky apod.


Tisk formátu 10x15 (pohlednice) a formátu 9x21 (1/3 A4)

Tisk formátu 10x15 (pohlednice) a formátu 9x21 (1/3 A4)

Tiskneme oznámení, pozvánky, přání, gratulace, PF, vánoční přáníčka, novoročenky apod. Nejpoužívanější je pohlednicový rozměr přání, nebo DL = 1/3 formátu A4. Tiskneme ale také v jiných formátech (A5, A4 apod.), případně skládané formáty (A5 na půl, A4 na třetiny apod. Přání, oznámení atd. tiskneme na několik typů fotopapíru (perleťový, lesklý, matný, popisovatelný), nebo na klasickou bílou křídu, imitaci plátna, kámen apod. Přáníčka, oznámení, pozvánky, nebo PF vypadají na fotopapíře velmi dobře, fotografie jsou ostré a barvy přirozené. Minimální množství je 6 ks, zhotovení do 24h. Zadní strana oznámení může být opatřena pohlednicovým formulářem pro posílání bez poštovní obálky.
Přání, pozvánky i oznámení můžete objednat on-line pomocí našeho formuláře, nebo na kterékoliv z našich prodejen, kde Vám naši prodavači s objednávkou pomohou. Expres dodání je možné na všech našich prodejnách.


Dodací lhůta
Standard: 24h
 
Cena
od:  8,70 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
 
 
Vyberte si z naší nabídky přání
Tisk formátu 10x15 (pohlednice) a formátu 9x21 (1/3 A4)

Jak na to:
Tiskneme plněbarevná přání, oznámení, pozvánky všech velikostí. Grafický návrh usnadní naše připravené vzory.

Přání s fotografií jsou velmi osobní. Mohou být elegantní, vážná, roztomilá, nebo vtipná, podle toho jakou vyberete fotografii a přidáte text. Grafiku svého přáníčka, oznámení, pozvánky, PF apod. sestavíte nejsnadněji pomocí našich vzorů. K dispozici jsou vzory přáníček na výšku i na šířku v různých barevných provedeních. Vyberte vzor oznámení, který se nejlépe hodí k vaší příležitosti, nebo se vám nejvíce líbí. Stačí vložit svoji fotografii, můžete změnit připravený text, nebo ho doplnit podle potřeby. Můžete také použít přichystané cliparty a máte své originální přáníčko hotovo.

Technologii tisku zvolí náš laborant podle vámi vybraného papíru a barevnosti tisku. Foto-přáníčka tiskneme foto chemickou cestou, textové oznámení apod. tiskneme laserovým malonákladovým tiskem.