Fotografie z mobil. telefonů Fotografie z mobil. telefonů

  Fotografie z mobil. telefonů: Vytiskneme fotografie pořízené Vaším mobilním telefonem. Pomocí IR čtecího zařízení, nebo technologie BlueTooth. Pomocí IR čtecího zařízení, nebo technologie BlueTooth.

Fotografie z mobilních telefonů


Tisk fotografií z mobilního telefonu

Tisk fotografií z mobilního telefonu

Vytiskneme fotografie pořízené Vaším mobilním telefonem. Stačí přijít do některé z našich provozoven. Pomocí IR čtecího zařízení, nebo technologie BlueTooth. Spojení funguje bezdrátově a zdarma. Máte-li telefon vybaven paměťovou kartou, vytiskneme fotografie z ní. Fotografie k nám můžete zaslat jako MMS na e-mail: tisk@foceni.cz.
Nezapomeňte si vždy vyžádat také zálohování na CD. Pak můžete fotografie z pam. karty vymazat a dále fotit. Vaše fotografie jsou přitom levně archivovány na CD. Spolu s fotografiemi Vám na CD nahrajeme také videa, která jste pořídili svým telefonem.


Dodací lhůta
Standard: 24 hod.
 
Cena
od:  3,90 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
kontakt: zakazky@foceni.cz
 

Stažení fotografií do mobilního telefonu

Tisk fotografií z mobilního telefonu

Vaše fotografie pořízené fotoaparátem, nebo jakékoliv obrázky z internetu apod. nahrajeme do Vašeho telefonu na počkání. Stačí přijít do některé z našich provozoven, které jsou vybaveny IR čtecím zařízením a BlueTooth. Spojení funguje bezdrátově a zdarma.
Pokud chcete mít ve svém mobilu tištěnou fotografii, bude celá operace o chvilku delší, protože fotografii bude nutné nejprve digitalizovat a poté nahrát do mobilního telefonu.


Dodací lhůta
Standard: 24 hod.
 
Cena
od:  9 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
kontakt: zakazky@foceni.cz