Fotokniha z vlastních fotografií Fotokniha z vlastních fotografií

  Fotokniha z vlastních fotografií: Fotoknihy vyrábíme na pravý fotografický papír, již od velikosti 10x15cm. Pokud použijete náš software, budete mít fotoknihu veetni rámečků, textů, nadpisů atd. Mužeme ale svázat i již vytištěné fotografie - bez úprav, nebo textů

Fotokniha z vlastních fotografií


Tisk fotoknih

Tisk fotoknih z vlastních fotografií

Fotoknihy vyrábíme na pravý fotografický papír ! Ostrost fotografií a celková kvalita je tedy mnohem vyšší než u fotoknih jiných výrobců. Do fotoknihy můžete vložit více fotografií na stránku a díky tomu vychází fotokniha levněji než tisk fotografií. Navíc si můžete vybrat z různých pozadí stránky, přidávat rámečky fotek, vložit texty atd.
Cenu fotoknihy si vypočtete jednoduše tak, že počet stran vaší knihy vynásobíte cenou za fotografii příslušné velikosti a připočtete cenu za vazbu = 99/159/199 Kč/ks (10x15/13x18/A4).
Pro zhotovení fotoknihy si stáhněte a nainstalujte software pomocí tlačítka níže. Můžete jej také obdržet na CD v naší prodejně, případně můžete fotoknihu vytvořit v našich prodejnách na zákaznických PC. Po nainstalování software na váš PC jej spusťte a vytvořte fotoknihu. Na začátku vyberte vámi požadovanou velikost (10x15/13x18/A4), protože později to již nelze měnit. Při sestavování fotoknihy nemusíte sestavit plný počet stran (32), ale nezapoměnte sestavit první a poslední stranu (několik prostředních stran můžete vymazat). Jakmile budete mít fotoknihu sestavenou, klikněte na tlačítko “Order”. Do poznamky nezapoměňte dopsat jak/kde chcete fotoknihu vyzvednout a svůj e-mail a telefon. Program vám pak nabidne možnost uložení fotoknihy na CD, USB, nebo odeslání objednávky po internetu (pozor: trvá desítky minut i při rychlém připojení). Běžná dodací lhůta fotoknihy je do 24h.


Pro sestavení fotoknihy z Vašich fotografií můžete rovněž využít našeho online designéru na stránkách FotoDarky.cz - FotoknihyDodací lhůta
Standard: 24h
 
Cena
od:  300 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
kontakt: zakazky@foceni.cz
 
 
Vyberte si obrázek z naší nabídky
Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat