Mapa stránek Mapa stránek

  Mapa stránek

Mapa stránek


http://www.foceni.cz
Kancelář, CopyCentrum - vše pro kancelář: vizitky, razítka, kopírování
Zhotovujeme samobarvící razítka Modico. Vizitky tiskneme do 24h, klasický rozměr (90x50mm) i EURO vizitky (85x54mm). Na kterékoliv naší provozovně si můžete nechat zalaminovat Vaše dokumenty, fotografie, plakáty... , nebo je svázat kroužkovou vazbou.
Razítka - výroba razítek na počkání
Prodáváme samonamáčecí razítka TRODAT. Doba dodání je do 3 prac. dnů. Razítka dodáváme různých velikostí a 8 barev. Můžete objednat celé razítko, nebo jen výměnný štoček a polštářek, pokud razítko již máte.
Objednat razítka
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro výrobu Vašeho razítka. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vašeho razítka a potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Vizitky - výroba a tisk vizitek, výběr z mnoha vzorů vizitek
Návrh, výroba a tisk vizitek do 24h. EURO i klasický rozměr 9x5 cm. Vyberte si z grafických vzorů a návrhů vizitky. Vyplňte údaje, přidejte logo, nebo fotografii a vizitky jsou hotovy.
Objednat vlastní vizitky
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich vizitek. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vaší vizitky a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Oznámení, pozvánky apod. - tisk svatebních oznámení, pozvánek
Tiskneme oznámení, pozvánky apod. v oblíbeném rozměru DL obálky, tedy 1/3 formátu A4. Minimální množství je 20 ks, zhotovení do 24h. po schválení korektury. Zadní strana oznámení může být opatřena pohlednicovým formulářem pro posílání bez poštovní obálky.
Objednat oznámení apod.
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich oznámení, pozvánek, vánočních přáníček, novoročenek apod. Vyberte si grafický vzor, vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlaeítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého oznámení, pozvánky, vánočního přáníčka, novoroeenky apod.
Kopírování - barevné i černobílé kopírování
Provádíme kopírování barevné i černobílé. Laminaci slabým i silným laminem.
Objednávka kopírování, tisku
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro kopírování, tisk Vašich dokumentů.
Laminace - laminace fotek i dokumentů slabým i silným laminem
Provádíme Laminaci slabým i silným laminem. Běžná doba zhotovení je do 24h.
Objednávka laminace
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými zalaminování Vašich dokumentů.
Vazba - drátěná i kroužková vazba do formátu A4
Provádíme Vazbu kroužkovou, nebo drátěnou vazbou. Běžná doba zhotovení je do 24h. Vazbu provádíme do formátu A4 a tloušťky cca 100 listů. Na vyžádání provádíme samozřejmě vazbu námi vytistěných fotografií apod.
Objednávka vazby
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro svázání Vašich dokumentů.
Focení portrétů, svateb - profesionální fotograf vás vyfotí v ateliéru i při akci venku
Focení portrétů, svateb, akcí, promocí atd.
Průkazové foto - focení a tisk průkazové fotografie na počkání
Na každé naší provozovně vám na počkání zhotovíme průkazovou fotografii pro české, ale i zahraniční doklady, na víza atd. Není třeba se objednávat. Fotografii Vám můžeme také zaslat e-mailem, nebo nahrát na CD.
Portrét, postava, book - focení v ateliéru, výběr z mnoha vzorů pozadí
Z portrétu Vám zhotovíme například : kalendář, vizitku, plakát apod
Svatební fotografie - focení svatby profesionálním fotografem
Specializovaný svatební fotograf vyfotí průběh celé Vaší svatby na radnici, v kostele, v parku či na zámku. Zachytí pro Vás celý průběh svatebního dne
Galerie svatebnich fotografií
Focení dětí, škol a školek - fotíme děti přímo ve škole i v ateliéru
Vyfotíme vše kolem Vašich dětí
Galerie - Ateliér
Technická a Reklamní foto - focení předmětů pro reklamní a technické účely
Na základě Vašich požadavků Vám zhotovíme fotografie pro katalog produktů, přebaly firemních propagačních materiálů, plakáty, bilboardy apod.
Objednat focení
Foto dárky a potisky - potisk triček, hrnečků, výroba puzzle, tisk kalendářů
Z vašich fotografií zhotovíme originální kalendář, různé foto dárky, potiskneme tričko a jiný textil, hrnečky atd. Svými fotografiemi můžete také ozdobit svou lednici a jiné kovové předměty. Objednejte si foto magnet. Fotografii lze také vložit do nástěnných hodin, nebo na etiketu láhve.
Potisk triček a textilu - potisky na trička a košile fotografiemi, texty i logy
Potisk triček a jiného textilu Vašimi fotografiemi, texty, logy apod. Potisk provádíme na bílá i barevná trička, naše i přinesená. Můžete si také přinést jakákoliv svá trička, polštářky, trenýrky, vlajky apod. Podmínkou je, že musí být žehlitelná na 180 °C.
Objednat vlastní tričko
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho trička. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého trička a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Trička k potištění - dámská i pánská trička, košile a mikiny
Trička k potištění. Potisk triček na námi dodané nebo Vámi přinesené trička.
Návod na údržbu triček - návod jak pečovat o potištěná trička
Návod na údržbu triček
Potisk hrnečků - hrnek s potiskem fotografiemi, texty a logy
Hrneček potištěný fotografií nebo jinou obrazovou předlohou je ideální jako dárek či připomínka události, místa nebo osoby. Hrnky jsou bílé. Pokud si zákazník přinese vlastní hrnek, neručíme za ně. Teplem mohou prasknout.
Objednat vlastní hrneček
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho hrnečku. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého hrnečku a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Kalendáře - tiskneme stolní i nástěnné kalendáře z Vašich fotografií
Navrhněte si svuj vlastní, originální kalendář. Je to tak jednoduché. Vyberete si jednu z mnoha našich šablon 1-stránkových nebo 12-stránkových kalendářů a přidejte svou oblíbenou fotografii. Vaše fotografie vsadíme do šablony a vytiskneme na Vámi vybraný formát fotografie. Kalendář zalaminujeme, 12-ti stránkové sešijeme kroužkovou vazbou a připravíme pro pověšení na zeď.
Objednat 1str. kalendář
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho kalendáře. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého kalendáře a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Objednat 12+1str. kalendář
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho kalendáře. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého kalendáře a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Objednat minikalendář
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich kalendářů. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého kalendáře a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověď s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Objednat stolní kalendář
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho kalendáře. Vyberte si grafický vzor a barvu pozadí, vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého kalendáře.
Vyšívání na trička, ručníky - strojní vyšívání grafiky, textů a log na textil
Provádíme strojní vyšívání na trička, kšiltovky, ručníky, polštáře i donesený textil. Vyšívat lze texty, loga, obrázky apod. Vyšíváme výšivky, nášivky, vlajky, označování, zdobení apod. Běžná dodací lhůta pro malé náklady je 3 prac. dny. Vyšíváme také expres v provozovně na Václavském nám. ale pouze připravenou grafiku, jednoduché vzory, texty apod. Vyšívání provádíme na námi dodávaná trička, košile, mikiny, čepice, ručníky atd. několika barev, střihů a velikostí. Výšivka lze provést také na donesený textil. Přinést mužete také ubrusy, povlečení na polštářky, vlajky atd.
Puzzle - výroba a tisk puzzle až do formátu A0
Ideálním dárkem pro malé i velké je potisk puzzle podle Vašeho návrhu nebo fotky.
Objednat vlastní puzzle
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich puzzle. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržených puzzle a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Plyšák s potiskem - potisk plyšáků fotografiemi, texty a logy
Provádíme potisk plyšáků dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. Běžná doba zhotovení je do 3 prac. dnů. Potisk provádíme na námi dodávané plyšáky ( od 165 Kč/ks ). Potisk lze provést také na Vámi doneseného plyšového miláčka. Přinést můžete trička, vlajky, trenýrky atd. Podmínkou je, že textil musí být žehlitelný na 180 °C.
Objednat plyšáka
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro potisk Vašeho plyšáka. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého potisku plyšáka.
Polštář s potiskem - potisk polštářů fotografiemi, texty a logy
Provádíme potisk polštářů dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. Běžná doba zhotovení je do 3 prac. dnů. Potisk provádíme na námi dodávané polštáře ( od 139 Kč/ks ). Potisk lze provést také na donesený textil. Přinést můžete trička, vlajky, trenýrky atd. Podmínkou je, že textil musí být žehlitelný na 180 °C.
Objednat potisk polštáře
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro potisk Vašich polštářků. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého polštářku. Vaši objednávku potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Bryndák s potiskem - potisk bryndáků fotografiemi, texty a logy
Provádíme potisk bryndáku dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. Běžná doba zhotovení je do 3 prac. dnů. Potisk provádíme na námi dodávané bryndáky ( od 69 Kč/ks ). Potisk lze provést také na donesený textil. Přinést můžete trička, vlajky, trenýrky atd. Podmínkou je, že textil musí být žehlitelný na 180 °C.
Objednat bryndák
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro potisk Vašieho bryndáku. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého bryndáku. Vaši objednávku potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Podložka pod myš - podložka s vlastní fotkou
Vyrobíme podložku pod myš potištěnou Vámi dodanou fotografií, fotomontáží, texty apod. Běžná dodací lhůta je do 24h. Vaše fotografie, texty atd. potiskneme při vysoké teplotě na podložku pod myš běžného rozměru (24x19 cm).
Objednat vlastní podložku
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vaší podložky. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržené podložky a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Magnety - prodej a výroba magnetů z Vašich fotografií
Z Vámi donesené fotografie Vám vyrobíme magnet, který si můžete umístit třeba na lednici. Budete tak mít Vaše oblíbené obrázky na očích vždy, když si půjdete pro něco dobrého.
Objednat magnet
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich magnetů. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého magnetu a potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Talíře s potiskem - potisk talířů Vašimi vzory a fotografiemi
Vámi dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. potiskneme speciální samolepící folii, kterou poté naneseme na talíř. Běžná doba zhotovení je do 2 prac. dnů.Potisk provádíme na námi dodávané talíře.
Objednat talíře
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro potisk Vašich talířů. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého talíře.
Hodiny - nástěnné hodiny z vlastních fotografií
Z Vámi donesené fotografie, případně s texty, vyrobíme "ciferník" a vložíme jej do moderních nástěnných hodin s Quartzovým strojkem na 1 ks AA Tužkové baterie a to vše za pouhých 290 Kč. Také si můžete vybrat z námi již připravených vzorů nástěnných hodin s fotografickými motivy (Praha, vtipy a jiné). Firmy mohou této možnosti využít pro výrobu reklamních hodin s vlastním logem, nebo logem a fotografií.
Objednat hodiny
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich hodin. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržených hodin a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Pokladničky - potisk pokladniček Vašimi fotografiemi
Provádíme potisk pokladniček dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. Běžná doba zhotovení je do 2 prac. dnů. Potisk provádíme na námi dodávané keramické pokladničky. Potisky jsou běžně omývatelné.
Objednat pokladničku
Etikety na láhve - etikety na víno, slivovici a jiné láhve
Z vámi donesené fotografie, případně s texty, vyrobíme vinětu a nalepíme na Vámi vybrané (přinesené) víno. Firmy mohou této možnosti využít pro výrobu reklamních vín s vlastním logem, nebo logem a fotografií.
Objednat etikety
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vaší etikety na láhev. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržené etikety.
Bonboniera s potiskem - výroba a potisk bonboniéry
Provádíme potisk bonboniér Vámi dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod. Bižná doba zhotovení je do 24. hodin. Potisk provádíme na námi dodanou bonboniéru.
Objednávka bonboniery
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro výrobu Vaší bonboniéry.
Potisk CD/DVD - plnobarevný potisk CD/DVD inkoustovou technologií
Standardní potisk CD/DVD je v ceně vypálení. Pokud chcete mít CD/DVD potištěno vlastním motivem zaplatíte při nákladu menším než 10 ks 19 Kč/ks. Při nákladu větším než 10ks je potisk zdarma
Objednat CD / DVD
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro potisk Vašich CD nebo DVD. Vložte Vaši fotografii, nebo si vyberte obrázek z naší galerie. Poté vyplňte všechny údaje. Kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržených CD / DVD. Vaši objednávku potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Přání, Oznámení, PF - návrh, výroba a tisk přání, oznámení a novoročenek
Tiskneme oznámení, pozvánky, vánoční přáníčka, novoročenky apod. v oblíbeném rozměru DL obálky, tedy 1/3 formátu A4. Minimální množství je 20 ks, zhotovení do 24h. po schválení korektury. Vytiskneme také letáky, PF, brožury, katalogy, jídelní lístky atd.
Medaile, Poháry, Trofeje
Prodáváme poháry a trofeje mnoha typů a tvarů znázorňujících jednotlivé typy sportů apod.). Potiskujeme také medaile.
Klíčenky
Vyrábíme klíčenky mnoha typů a tvarů. Provádíme potisk kovových klíčenek několika tvarů, máme průhledné klíčenky s vkládanými fotografiemi, umíme samozřejmě také firemní klíčenky s logem apod.
Domovní štíty (plech)
Vyrábíme reprezentativní Domovní štíty, orientační systémy apod. ze zlatých, stříbrných nebo bílých plechů plnokrevným potiskem. Plechy je možné postisknout nejen texty, ale i grafikou nebo fotografiemi.
Kachličky
Provádíme potisk keramickych kachliček (obkladaček) klasických velikostí dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod.. Potisk je odolný proti mytí.
Tašky
Provádíme potisk tašek, baťohů, brašen, dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod.
Zástěry
Provádíme potisk/vyšívání zástěr (pro grilování, nebo do kuchyně) dodanými fotografiemi, fotomontážemi, texty apod.
Vyvolání a Tisk fotografií - tisk fotografií na počkání
Tisk Vašich digitálních fotografií můžete objednat na kterékoliv naší provozovně. Stačí přinést Vaši paměťovou kartu, nebo vybrané fotografie na CD apod. Vytiskneme rovněž fotografie pořízené Vaším telefonem.
Vyvolání digitálních fotografií - tisk fotografií do jedné hodiny
On-line objednávka digitálních fotografií
Vyvolání fotografií z filmů
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte stránku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich fotografií.
Fotografie z mobil. telefonů
Vytiskneme fotografie pořízené Vaším mobilním telefonem. Pomocí IR čtecího zařízení, nebo technologie BlueTooth. Pomocí IR čtecího zařízení, nebo technologie BlueTooth. Pokud chcete mít ve svém mobilu tištěnou fotografii, bude celá operace o chvilku delší, protože fotografii bude nutné nejprve digitalizovat a poté nahrát do mobilního telefonu.
Plakáty z vlastních foto - výroba a tisk plakátů a obrazů
Vytiskneme z Vašich fotografií plakáty přesně požadovaných rozměrů. Kvalita plakátů je přitom srovnatelná s kvalitou malých fotografií a proto nepostrádá žádný detail. Pro běžné rozměry můžete v našich prodejnách koupit rámy dle vašeho výběru. Vaše panoramatické fotografie vytiskneme v jakémkoliv formátu a rozměru. Nemusíte se ničím omezovat.
Objednat plakát
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašeho plakátu. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navrženého plakátu a potvrďte tlačítkem "Odeslat".
Objednat panoramat. foto
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vaši panoramatické fotografie. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vaši fotografie a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověď s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Pohlednice z vlast. foto - výroba a tisk pohlednic
Vaše fotografie vytiskneme jako klasickou pohlednici. Stačí doplnit adresu, nalepit známku a vhodit ji poštovní schránky. Pohlednice je vytištěna na speciálním fotografickém papíře s lesklým povrchem bez zadního vodotisku. Zadní strana fotografie je opatřena klasickým pohlednicovým formulářem.
Objednat pohlednice
Pomocí tohoto formuláře vytvoříte objednávku se všemi informacemi potřebnými pro tisk Vašich pohlednic. Vyplňte všechny údaje, kliknutím na tlačítko "Překreslit" se Vám zobrazí náhled Vámi navržené pohlednice a potvrďte tlačítkem "Odeslat". Objednávka bude automaticky odeslána a Vy po přijetí od Nás obdržíte odpověd s poznámkou, kdy bude Vaše zakázka hotova.
Fotokniha z vlastních fotografií - tiskneme fotoknihy nejvyžší kvality
Fotoknihy vyrábíme na pravý fotografický papír, již od velikosti 10x15cm. Pokud použijete náš software, budete mít fotoknihu veetni rámečků, textů, nadpisů atd. Mužeme ale svázat i již vytištěné fotografie - bez úprav, nebo textů
ISIC a ITIC karty - vystavení slevových karet ISIC, ITIC a Alive
Od 1.9.2005 vydáváme karty ISIC, ITIC a Alive ve VŠECH prodejnách AXIO Kodak Express.
ISIC
ISIC je celosvětově uznávaný doklad prokazující statut studenta střední (SŠ, OU, SOU, víceletá gymnázia), vyšší odborné nebo vysoké školy. Průkaz vydává světová organizace ISTC pod záštitou UNESCO.
ITIC
Průkaz ITIC je mezinárodně uznávaným identifikačním dokladem učitele, který nabízí učitelům celou řadu výhod v oblasti cestování, kultury a využití volného času.
Digitalizace a Archivace - scan filmů i fotografií, uložení dat na CD/DVD
Fotografie z paměťových karet zálohujeme na CD na kterékoliv naší provozovně. Po uložení fotografií na CD můžete vymazat pam. kartu a dále fotit. Vaše fotografie jsou přitom levně archivovány na CD. Spolu s fotografiemi Vám na CD nahrajeme také videa, která jste pořídili svým fotoaparátem. Fotografie a videa Vám můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače.
Zálohování dat z pam. karet - záloha fotek na CD nebo DVD
Vaše foto-video soubory z pam. karet digi-fotoaparátů, digitalizované fotografie, a filmy, video z kazet VHS, HI8 apod. uložíme na CD/DVD pro použití v PC
Tvorba vlastních DVD filmů - videa a fotografie uložíme na DVD
Provedeme digitalizaci Vašeho videa z kazet VHS, nebo Hi8 (lze přidat fotografie, texty atd.) a nahrajeme jako DVD film pro přehrávání na jakémkoliv TV pomocí DVD přehrávače.
Scan filmů + uložení na CD - uložení fotek z filmů na CD nebo DVD
Vaše filmy naskenujeme do digitální podoby tak, abyste je mohli používat na PC
Scan fotografií a dokumentů - uložení fotek na CD nebo DVD
Vaše filmy a fotografie naskenujeme do digitální podoby tak, abyste je mohli používat na PC
Obnova dat z pam. karet - provádíme obnovu dat z paměťových karet
Obnova dat je možná vždy kromě fyzického poškození/zničení média. Pokud váš fotoaparát nechce přijmout Vaši paměťovou kartu, nebo jste si nechtěně vymazali CD-RW se svými fotografiemi, přineste medium do některé provozovny AXIO Kodak Express.
Bazar - odprodej fotografických strojů a přístrojů
Nabízíme k prodeji plně funkční, pravidelně servisované fotografické stroje a příslušenství : Noritsu QSS 2211, Noritsu QSS 2301 CRT, Fuji FP 350, Sony UY-S100
Rady a Tipy - jak fotit, upravovat a tisknout fotografie
Rady a tipy na fotografování a zpracování digitálních fotografií
Snímání obrazu
Zpracování obrazu
Tisk fotografií
Napsali o nás
Půlení zubařů
Zavři uši
Klokánek, poděkování
DDM Praha 7
grafika.cz
DDM Praha 7
FotoVideo 5/2005
Gymnázium Jana Nerudy
ADRA
Kde nás najdete - prodejny Kodak express v Praze
Seznam provozoven AXIO Kodak expressů v Praze s popisem služeb a kontaktů.
Kodak Express - Fotodarky - Václavské nám. 56 - Praha 1
AXIO Kodak Express Václavské nám. 56 - Praha 1 - Specializovaná prodejna foto-video, fotoateliér, zpracování fotografií, výroba foto–dárků, malonákladový tisk
Kodak Express - Fotodarky - Celetná 3 - Praha 1
AXIO Kodak express - Celetná 3 - Praha 1 - Specializovaná prodejna foto-video, fotoateliér, zpracování fotografií, výroba foto–dárků, malonákladový tisk
Foceni.cz - kanceláře