FotoVideo 5/2005 FotoVideo 5/2005

  FotoVideo 5/2005

FotoVideo 5/2005


   AXIO Kodak Expressy

  Foto-prodejny AXIO největšího pražského řetězce Kodak Express najdete po celé Praze. Pravidelné kontroly kvality udržují prodejny na nejvyšší úrovni v oboru. Moderní technologie a vyškolený personál jsou zárukou kvality služeb a Vaší spokojenosti.


  Moderní technologie zpracování

Prodejny AXIO Kodak Express jsou vybaveny stroji Noritsu (QSF-V30, QSS 2211, 2301, 2511, 2611), nebo Fuji (Frontier) pro vyvolání filmů a tisk digitálních i klasických fotografií. V prodejnách se používá výhradně značkové materiály, především foto-papír a chemie Kodak. Prodejny mají k dispozici nejmodernější počítače, scanery filmů i fotografií, vypalovačky CD/DVD atd. Na špičkové úrovni je také vybavení plně digitálních foto-ateliérů. Velkoplošný tisk zajišťuje Epson Stylus Pro 7600.

  Poskytované služby

AXIO Kodak Expressy již dávno neposkytují pouze vyvolání filmů a tisk fotografií jako jiné foto-prodejny. S nástupem moderních technologií přibývá požadavků na počítačové zpracování fotografií, jejich digitalizaci (scan celého filmu=99Kč, scan foto=19Kč), vypalování na CD (49Kč) atd. Běžnou záležitostí je již také tisk fotografií z paměťových karet, z CD, nebo mobilních telefonů. K fotografiím se přidávají texty, dělají se fotomontáže, které se netisknou jen na papír, ale i na nejrůznější předměty ať již pro radost, nebo jako reklama (etiketa na víno=99Kč, foto-hodiny=350 Kč, foto na tričko=200 Kč, fotohrníček=190 Kč, foto puzzle=220 Kč). Také zpracování videa je dnes běžné a spolu s fotografiemi Vám vše vypálí na DVD (199Kč), abyste si mohli prohlížet dovolenou na TV, nebo PC. Také si můžete nechat zhotovit 12-ti stránkový
  kalendář z vlastních fotografií (od 350Kč), plakát (např.:60x40cm=336 Kč), vizitky (4Kč/ks) apod.

  Samoobslužné zadávání zakázek

Zpracování digitálních fotografií můžete samozřejmě zadat ústně u prodavače, nebo můžete využít samoobslužný kiosek s přehledným menu. Vaši zakázku můžete zadat také přes www.foceni.cz. Zakázku Vám může v Po-Pá přinést Kodak kurýr (jen po Praze a za příplatek).

  Focení a foto-ateliér

Na všech prodejnách Axio Kodak Express Vám na počkání zhotoví průkazovou i portrétní fotografii. Samozřejmostí je výběr z několika pozadí a ukázka fotografie na displayi nebo na TV. Pokud potřebujete vyfotit dítě, postavu apod. zastavte se v provozovně na Kobyliském nám. 9 (přímo u výstupu z metra), kde je k tomu vybavený ateliér. Chcete-li vyfotit svatbu, firemní akci, maturitní ples apod. vyžádejte si fotografa (svatba od 990 Kč). 

  Prodej zboží

Sortiment zboží je v prodejnách AXIO Kodak Express mnohem širší, než v běžných foto-prodejnách. Najdete zde nejen digitální i klasické fotoaparáty Kodak, ale i Canon, Olympus, zboží Panasonic, Hama atd. Koupíte zde všechny filmy, baterie, akumulátory a nabíječky, paměťové karty, alba a rámečky, stativy atd. Ceny zboží jsou stejné jako v supermarketech, a navíc Vám s výběrem ochotně poradí kvalifikovaný personál.
 
AXIO Kodak Expressy,FotoVideo 5/2005,Praha:Atemi s.r.o.,2005,CZ-ISSN 1211-5312