Vizitky Vizitky

  Vizitky: Tiskneme vizitky do 24h. Minimální množství je 50 ks, klasický rozměr i EURO vizitky.

Vizitky


Tisk vizitek s logem, fotografií i bez.

Tisk vizitek s logem, fotografií i bez.

Tiskneme vizitky již od 50 ks malonákladovým plněbarevným tiskem. Vizitky mohou být jednobarevné, nebo plněbarevné, mohou být pouze textové, nebo s logem, fotografií apod. Vizitky tiskneme na několik druhů papíru. Vizitka může být v Euroformátu (85x54mm) i 9x5cm. Vizitky mohou být na šířku i na výšku. Rohy vizitek mohou být zaoblené. Grafický návrh vašich vizitek vám usnadní naše připravené vzory vizitek do kterých stačí vyplnit vaše údaje, případně přiložit logo, nebo fotografii.

Objednat vizitky můžete on-line pomocí našeho formuláře, nebo na kterékoliv z našich prodejen, kde Vám naši prodavači s objednávkou pomohou. Expres dodání provádíme v prodejně na Václavském náměstí.


Dodací lhůta
Standard: 24h
Expres: 1h (kde?)
Cena
od:  3,50 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
 

vizitky

Vizitky podrobnosti:
Tiskneme foto-vizitky prvotřídní kvality. Grafický návrh usnadní naše připravené vzory.

Grafiku své vizitky sestavíte nejsnadněji pomocí našich vzorů. K dispozici jsou vzory vizitek na výšku i na šířku v různých barevných provedeních. Vyberte vzor vizitky, který se nejlépe hodí k vaší činnosti, nebo se vám nejvíce líbí. Vyplňte vaše údaje, které chcete mít na vizitce, případně přiložte logo, nebo fotografii a Vaše vizitka je hotová.

Technologii tisku zvolí náš laborant podle vámi vybraného papíru a barevnosti tisku. Foto-vizitky tiskneme foto chemickou cestou, textové vizitky tiskneme laserovým malonákladovým tiskem.

Pokud chcete pouze dotisknout své stávající vizitky, nebo na nich jen aktualizujete údaje, příneste/pošlete starou vizitku s vyznačenýma změnama.

Na prodejnách je běžně v prodeji příslušenství pro vizitky: vizitkovníky, pořadače na vizitky apod.