Razítka Razítka

  Razítka: Prodáváme samonamáčecí razítka TRODAT. Zhotovujeme samobarvící razítka Modico na počkání. Razítka dodáváme různých velikostí a 8 barev.

Razítka na počkání


Výroba razítek

Výroba razítek

Zhotovujeme samobarvící razítka Modico. Tento nejmodernější typ razítek dokáže otisknout i podpis, grafiku, nebo fotografii. Razítko může být i vícebarevné. Razítka nabízíme v mnoha velikostech a barevných provedeních. Nejmenší razítka jsou ukryta v propisce, největší razítko se používá pro razítkování výkresů apod. a může obsahovat mnoho řádků včetně orámování atd. Nabízíme také kulatá razítka. Těla razítek si můžete vybrat ve 4 barvách - černé, modré, zelené nebo červené, stejně jako barevné inkoustové náplně razítek.

Razítko můžete objednat on-line pomocí našeho formuláře, nebo na kterékoliv z našich prodejen, kde Vám naši prodavači s objednávkou pomohou. Expres dodání provádíme v prodejně na Václavském náměstí.


Dodací lhůta
Standard: 24h
Expres: 1h (kde?)
Cena
od:  296 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
 

Razitka podrobnosti:
Nabízíme razítka Modico, která jsou vyrobena nejmodernější razítkovou technologií.

Razítka Modico jsou skladná, bezúdržbová a samobarvící. Tento typ razítek je uzavřený, takže se o ně neušpiníte. Razítka Modico mají životnost 20.000 otisků, což řadí tato razítka mezi špičku v oboru. Opravdovou lahůdkou mezi razítky jsou razítka ukrytá v těle propisky. Tento luxusní typ razítek může nést podpis, logo, nebo až 3 řádky - které jsou dostatečné pro uvední hlavních údajů o firmě. S razítkem v propisce máte razítko vždy s sebou. Nabízíme varianty razítka v propisce klasické i exkluzivní, výběr propisky (s razítkem)je možný z mnoha provedení a barev.

Na prodejnách je běžně v prodeji také příslušenství k razítkům Modico: náhradní polštářky, barvící náplně atd. Pokud máte již razítko a potřebujete jen změnit údaje, vyrobíme vám nový štoček, který se v razítku jednoduše vymění a razítko funguje dále.