Focení dětí, škol a školek Focení dětí, škol a školek

  Focení dětí, škol a školek: Fotíme také kulturní a firemní akce, promoce, školní fotografii apod. Profesionální fotograf zachytí třídní tablo, žáky v prvňácké lavici, skupinové fotografie na letních táborech atd.

Focení dětí, škol a školek


Focení sportovních turnajů, kulturních akcí, škol, promocí ...

Focení sportovních turnajů, kulturních akcí, škol, promocí ...

Máme zkušenosti s foto dokumentací hromadných akcí, sportovních turnajů apod. Zajišťujeme nejen focení, ale také prodej fotografií a suvenýrů potištěných fotografiemi z akce a to nejen na místě v průběhu akce, ale také později prostřednictvím internetu viz. Eastern Prague Cup. Fotodokumentace je skvělým nástrojem pro zvýšení prestiže každé akce.
Fotíme také kulturní a firemní akce, promoce, školní fotografii apod. Profesionální fotograf umělecky zachytí třídní tablo, žáky v prvňácké lavici, skupinové fotografie na letních táborech atd. U příležitosti školního focení zhotovujeme vždy také průkazové fotografie žáků, vánoční přání a kalendáře s portrétem dítěte atd.

Fotografie z akcí můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače. Z fotografií zhotovujeme plakáty, oznámení, vizitky, potisk triček atd.


Dodací lhůta
Standard: 24h
Expres: 1h (kde?)
Cena
od:  129 Kč/ks
Daší ceny: ceník