Focení portrétů, svateb Focení portrétů, svateb

  Focení portrétů, svateb: Zhotovíme Vám průkazovou fotografii pro české, ale i zahraniční doklady, na víza atd. Náš profesionální fotograf vyfotí vaši svatbu. Fotografie Vám vytiskneme a nahrajeme na CD.

Focení portrétů, svateb, akcí, promocí atd.


Focení v prodejnách Kodak Express
Tisk digitálních fotografií

Na každé naší provozovně Vám na počkání zhotovíme průkazovou fotografii pro české, ale i zahraniční doklady, na víza atd. Není třeba se objednávat. Pro fotografování volte oblečení, případně líčení odpovídající povaze fotografie a jejího použití.
Fotografii Vám můžeme také zaslat e-mailem, nebo nahrát na CD. Nezapomínejme také na možnost vytisknout fotografii na pohlednici, plakát, potisknout tričko apod.

 
 

Svatební fotografie

Tisk digitálních fotografií

Náš profesionální fotograf vyfotí vaši svatbu - Váš velký den tím nejvhodnějším způsobem. Fotografie Vám vytiskneme a nahrajeme na CD. Fotografie Vám můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače. Zhotovíme Vám také svatební oznámení, nové vizitky, svatební kalendář atd.

 
 

Focení škol, akcí, technická a reklamní fotografie

Tisk fotografií z filmů

Fotograf s dlouholetou praxí ve focení škol vyfotí žáky u příležitosti konce školního roku, nebo Vánoc, provádíme focení prvňáčků atd. Zdokumentujeme Vaši firemní akci, promoci atd. Provádíme reklamní fotografii předmětů i osob.