Digitalizace a Archivace Digitalizace a Archivace

  Digitalizace a Archivace: Fotografie z paměťových karet zálohujeme na CD. Fotografie a videa Vám můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače.

Digitalizace a Archivace


Zálohování dat z pam. karet na CD
Zálohování dat z pam. karet na CD

Fotografie z paměťových karet zálohujeme na CD na kterékoliv naší provozovně. Po uložení fotografií na CD můžete vymazat pam. kartu a dále fotit. Vaše fotografie jsou přitom levně archivovány na CD. Spolu s fotografiemi Vám na CD nahrajeme také videa, která jste pořídili svým fotoaparátem. Fotografie a videa Vám můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače.

 
 

Digitalizace (sken) filmů / fotek / dokumentů na CD

Digitalizace (sken) filmů / fotek / dokumentů na CD

Na kterékoliv naší provozovně provedeme digitalizaci Vašich fotografií nebo celých filmů a uložíme je na CD. Tím jsou Vaše fotografie levně archivovány na CD a navíc je můžete používat stejně jako digitální fotografie, tedy můžete je zasílat e-mailem, tisknout z CD, vkládat do dokumentů přimo v PC atd. Fotografie Vám můžeme také nahrát na DVD jako film pro přehrávání na TV pomocí běžného DVD přehrávače.

 
 

Digitalizace videa a tvorba vastních DVD filmů

Digitalizace videa a tvorba vastních DVD filmů Digitalizujeme také videa z kazet VHS apod. Video po digitalizaci nahrajeme na DVD jako film pro přehrávání na PC nebo na TV pomocí běžného DVD přehrávače. Vyžádejte si také barevný potisk DVD tak aby vypadalo zcela profesionálně.