Potisk triček a textilu Potisk triček a textilu

  Potisk triček a textilu: Potisk triček a jiného textilu Vašimi fotografiemi, texty, logy apod. Potisk provádíme na bílá i barevná trička, naše i přinesená. Můžete si také přinést jakákoliv svá trička, polštářky, trenýrky, vlajky apod.

Potisk triček a textilu


Plnobarevný potisk triček a textilu

Plnobarevný potisk triček a textilu

Provádíme potisk triček a jiného textilu donesenými fotografiemi, texty, logy apod. Běžná dodací lhůta je do 24h., v provozovně na Václavském nám. trička potiskujeme i Express (do 6h.)
Potisk provádíme na námi dodávaná trička, košile a mikiny ( od 69 Kč/ks) několika barev, střihů a velikostí. Potisk lze provést také na donesený textil. Přinést můžete povlečení na polštářky, vlajky, trenýrky atd. Podmínkou je, že textil musí být žehlitelný na 180 °C.

Potisk triček můžete objednat on-line pomocí našeho formuláře, nebo můžete své fotografie přinést do některé z našich prodejen kde Vám naši prodavači s vyplněním objednávky pomohou.

Návod na údržbu triček s plnobarevným potiskem najdete zde.


Dodací lhůta
Standard: 24 hod.
 
Cena
od:  69,30 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
 
 
Vyberte si tričko z naší nabídky
Trička pánské
 
Trička pánské tričko Grawerton U Trička pánské tričko Stand. U Trička pánské tričko Funky Trička pánské tričko Madis Trička pánské tričko polo 005 Trička pánské tričko sublimační U
Trička dámské
 
Trička dámské tričko 0111Y Trička dámské tričko 0112Y Trička dámské tričko 0113C Trička dámské tričko 0114C Trička dámské tričko 037N Trička dámské tričko 038N Trička dámské tričko 039N Trička dámské tričko Lady Fit Crew Trička dámské tričko Lady Fit Trička dámské tričko polo 084
Košile pánské
 
Košile pánské tričko Bristol Košile pánské tričko Brooklyn
Košile dámské
 
Košile dámské tričko Escape
Mikiny pánské
 
Mikiny pánské tričko Stand. 007 Mikiny pánské tričko Kapuca 0119 Mikiny pánské tričko Kapuca, zip 099
Mikiny dámské
 
Mikiny dámské tričko Zip 04L001
 
 
Vyberte si obrázek z naší nabídky
Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat Objednat