Kalendáře Kalendáře

  Kalendáře: Navrhněte si svuj vlastní, originální kalendář. Vyberete si jednu z mnoha našich šablon 1-stránkových nebo 12-stránkových kalendářů a přidejte svou oblíbenou fotografii.

Kalendáře


12+1 stránkové kalendáře nástěnné i stolní

12+1 stránkové kalendáře nástěnné

Z Vašich fotografií vyrobíme originální kalendář formátu A5, A4, A3 (i jíné). Kalendář je svázaný drátěnou vazbou a uprostřed nahoře má připraven háček pro zavěšení. Stolní kalendář je svázaný drátěnou vazbou a je připraven k umístění na stůl apod. Běžná dodací lhůta je do 24h.
Objednání je snadné. Máme pro Vás připraveny vzory kalendářů s mnoha barevnými variantami do kterých vložíme vaše fotografie. Kalendáře můžete objednat on-line pomocí našeho formuláře nebo v některé z našich prodejen, kde vám naši prodavači s vyplněním objednávky pomohou.

Nástěnný kalendář


Dodací lhůta
Standard: 24h
 
Cena
od:  232 Kč/ks
Daší ceny: ceník 

Stolní kalendář


Dodací lhůta
Standard: 24 h.
 
Cena
od:  232 Kč/ks
Daší ceny: ceník 

 
 

1 stránkové kalendáře nástěnné

1 stránkové kalendáře nástěnné

Pro 1-stránkový kalendář stačí pouze 1 fotografie. Kalendář je zalaminovaný a uprostřed nahoře má připraven otvor pro zavěšení. Běžná dodací lhůta je do 24h.
Formáty kalendářů, dodací lhůty i způsob objednání je stejný jako v předchozím bodě. Pro objednání on-line použijte tento formulář.


Dodací lhůta
Standard: 24 h.
 
Cena
od:  79,20 Kč/ks
Daší ceny: ceník 
 
 

Mini kalendáře (do peněženky apod.)

Mini kalendáře

Vaši fotografii vytiskneme 6x9 cm, na zaní stranu přidáme roční kalendárium a zalaminujeme. Běžná dodací lhůta je do 24h. Min. objednané množství je 10ks.

Kalendáře můžete objednat na některé z našich prodejen, kde Vám naši prodavači s vyplněním objednávky pomohou.


Dodací lhůta
Standard: 24 h.
 
Cena
od:  19 Kč/ks
Daší ceny: ceník