Foto dárky a potisky Foto dárky a potisky

  Foto dárky a potisky: Z vašich fotografií zhotovíme originální kalendář, různé foto dárky, potiskneme tričko a jiný textil, hrnečky, foto magnet. apod. Fotografii lze také vložit do nástěnných hodin, nebo na etiketu láhve.

Foto dárky, Potisk triček, textilu, hrnečků atd.


Kalendáře, Puzzle, Podložky pod myš
Kalendáře, Puzzle, podložky pod myš

Z vašich fotografií zhotovíme originální kalendář. Je to tak snadné. Vyberete si z našich připravených vzorů kalendářů a přiložíte své fotografie. Také můžete své fotografie přinést do některé z našich prodejen kde Vám naši prodavači s vyplněním objednávky pomohou.
Rovněž si můžete objednat podložku pod myš nebo puzzle s vlastní fotografií či legračním textem. Šablony jsou připraveny a Vy se nemusíte o nic starat.

 
 

Potisk triček, textilu, hrnečků, CD/DVD

Potisk triček, textilu, hrnečků, CD/DVD

Potisk triček můžete objednat on-line, přímo na našich www stránkách. Chcete-li však potisknout vlastní tričko, musíte jej nejprve přinést na některou z našich prodejen.

Potisk hrnečků můžete objednat rovněž on-line prostřednictvím našich stránek. Potisk jiného textilu, CD, DVD atd. přijďte objednat na některou z našich prodejen kde budete mít možnost vysvětlit Vaše požadavky a předat všechny podklady.

 
 

Vyšívání na trička, kšiltovky, ručníky, polštáře i donesený textil.

Strojní vyšívání na textil

Provádíme strojní vyšívání na kšiltovky, trička, ručníky, polštáře i donesený textil. Vyšívat lze texty, loga, obrázky apod. Vyšíváme výšivky, nášivky, vlajky, označování, zdobení apod. Výšivka je stejně trvanlivá (barevně apod.) jako textil na kterém je vyšitá. Pro praní není třeba volit žádné speciální režimy.

 
 

Magnety, Hodiny, Etikety na láhve

Magnety, hodiny, Etikety na láhve Svými fotografiemi můžete také ozdobit svou lednici a jiné kovové předměty. Objednejte si foto magnet.

Fotografii lze také vložit do nástěnných hodin, nebo na etiketu láhve. Láhev s lahodným mokem ale musíte vybrat sami :-)